Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Basen ogrodowy – wyprzedaże ruszają jesienią

Dom Data publikacji - 8 września 2021 Autor - Redakcja amaloo.pl
basen ogrodowy wyprzedaż


Okres wakacyjny sprzyja wypadom nad wodę. Ludzie chętnie wybywają nad jezioro czy organizują wakacje nad morzem. Nie da się ukryć, że większość osób może pozwolić sobie na jedynie 2-3 tygodnie urlopu w ciągu całego roku. To dość przygnębiająca perspektywa, zwłaszcza że w naszej strefie klimatycznej, mamy jedynie dwa-trzy miesiące prawdziwie ładnej pogody. Chciałoby się je wykorzystać w pełni.

Jak zorganizować sobie relaks w przydomowym ogrodzie?

Posiadacze domów z ogródkiem mają o tyle dużo szczęścia, że niemal całe wakacje mogą spędzić w otoczeniu przyrody. Wystarczy kilka ciekawych rozwiązań, aby spędzać naprawdę miło czas we własnej zielonej przestrzeni. Świetną opcją są oczywiście huśtawka ogrodowa, hamak czy basen ogrodowy Wyprzedaż tego typu sprzętów rozpoczyna się jesienią, więc już wtedy można zacząć kompletować sprzęty na przyszły sezon. Po tego typu sprzęty można jechać do sklepów z artykułami budowlanymi, które sezonowo wprowadzają baseny ogrodowe do swojej oferty. Korzystne okazje znaleźć można przez Internet. Jeśli jednak chce się zakupić coś naprawdę dobrego, co posłuży nam na kilka kolejnych sezonów, można chociażby sprawdzić, czy w naszej okolicy nie działa sprzedawca detaliczny basenów ogrodowych i kupić właśnie takie akcesorium prosto od producenta.

Jaki basen do ogrodu wybrać?

Choć w naszej strefie klimatycznej pogoda, nawet latem, zdaje się być kapryśna – coraz więcej osób decyduje się na basen ogrodowy Wyprzedaż tego typu sprzętów zachęca do inwestycji – w końcu to prosta droga do podarowania nieco radości swoim dzieciom, jak i pozostałym domownikom, czy gościom. Na rynku dostępnych jest wiele modeli basenów ogrodowych. Najpopularniejsze to dmuchane, rozporowe i stelażowe. Oczywiście, niektórzy decydują się również na wybetonowanie basenu – jednak jest to znacznie bardziej popularne na południu Europy – gdzie rzeczywiście pogoda sprzyja tego typu rozrywkom. Baseny dmuchane kojarzą się zazwyczaj z tymi typowymi dla dzieci – o małej powierzchni. Baseny rozporowe i stelażowe wymagają już wyznaczenia określonej przestrzeni w ogrodzie. To droższa inwestycja, niż zwykły dmuchany basen. Woda w basenie powinna zostać dokładnie chroniona przed zanieczyszczeniami, owadami czy opadami liści, dlatego warto kupić basen z pokrywą. W kolejnych latach można uatrakcyjnić kąpiele przeróżnymi atrakcjami, na przykład ozdobnymi światłami czy trampoliną. Na rynku dostępne są również baseny z opcją hydromasażu. To świetna forma relaksu po całym dniu pracy czy nauki.

Redakcja amaloo.pl

Naszą misją jest dostarczanie inspirujących treści, praktycznych porad i nowoczesnych rozwiązań z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz, projektowania ogrodów oraz wyboru mebli. Każdy wpis na naszym blogu to efekt naszej wspólnej pasji do tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, które sprawiają, że życie staje się lepsze.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wysokość baterii prysznicowej